Новини

Відбувся Міжнародний тиждень навчання персоналу в рамках програми мобільності Erasmus+

Академічна мобільність дозволяє розширювати можливості міжнародної співпраці між зарубіжними вишами. З 20 по 24 травня 2024 року, к.ю.н., доцент, заступник декана юридичного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Павло Крайній взяв участь у Міжнародному тижні навчання персоналу в рамках програми Erasmus+ «Розбудова стійкості: як керувати стресом на робочому місці». Захід організовувався Ясським університетом «А.І. Куза» (м. Ясси, Румунія) у якому взяли участь представники з Австрії, Азербайджану, Албанії, Вірменії, Грузії, Чорногорії, Молдови, Лівану, Туреччини, Німеччини, Румунії та України.

Програма передбачала ряд цікавих і продуктивних лекцій, тренінгів та воркшопів які стосувались особливостей діяльності викладача у закладі вищої освіти в стресових умовах. Цікавими видались спілкування із зарубіжними колегами щодо їх практик подолання стресових ситуацій. Звернув увагу присутніх на досвід організації навчання на юридичному факультеті, а також, університеті в умовах російсько-української війни. В рамках робочих візитів з представниками структурних підрозділів університету мав нагоду поспілкуватись з в.о. декана юридичного факультету, доктором юридичних наук Ніколаєм Хорієм Тітом та обговорити розширення можливостей співпраці між нашими факультетами.

Незважаючи на вкрай насичену програму яка включала різноманітні активності впродовж всієї неділі учасники тренінгу мали унікальну можливість насолодитись вишуканою архітектурою міста та визначними пам’ятками архітектури.

Pavlo Krainii CHNU

Павло Крайній

к.ю.н., доцент кафедри публічного права, заступник декана юридичного факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків