Новини

Вічна пам’ять Герою!

RIP

З невимовним болем та гіркотою від втрати повідомляємо про загибель під час виконання бойового завдання на Донеччині випускника юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича Ярмоленка Сергія Валерійовича.

Сергій Ярмоленко вступив на юридичний факультет у 2001 році, закінчив навчання та здобув вищу освіту у 2006 році. Цілеспрямований, енергійний та ерудований студент, користувався авторитетом у викладачів та студентів. Сергій був надзвичайно позитивною людиною, вмів об’єднувати навколо себе однодумців, послідовно та аргументовано відстоювати власну точку зору.

Випускник Української школи політичних студій 2017 року. До повномасштабного вторгнення Сергій Ярмоленко займався адвокатською діяльністю, був координатором напряму міжнародного співробітництва Експертного комітету з питань розвитку сфери Штучного інтелекту при Міністерстві цифрової трансформації. Активну участь брав у різноманітних благодійних марафонах.

З перших днів російського вторгнення до України Сергій долучився до захисту України та вступив до лав 207 батальйону ТрО 241 бригади. Згодом виконував бойові завдання на Донеччині. Був молодшим лейтенантом у роті вогневої підтримки. У 2022 році Сергій Ярмоленко був нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України». У Сергія залишились дружина та маленька донечка…

Колектив юридичного факультету щиро співчуває родині Героя, який до кінця виконав свій обов’язок перед Україною…