Новини

Вакцина від корупції

Vaktsyna vid koruptsii

23 вересня магістри кафедри кримінального права працювали над формулою «Вакцина від корупції» разом із представниками Львівського територіального управління НАБУ.

Директор Тарас Лопушинський провів студентам лекцію-диспут. Жвавим було й обговорення цікавих кейсів. Студенти були не тільки слухачами, але й пропонували власне бачення протидії корупції. Як зазначив Тарас Васильович: «Важливо не тільки бути почутим, а й чути інших. Голос молодого покоління може стати істиною для перемоги у боротьбі з корупцією».

Живі спілкування роботодавців і майбутніх юристів є ефективним мотиватором магістрам-здобувачам вищої юридичної освіти. Адже студенти добре усвідомлюють, що сьогодні важливо є не тільки факт здобуття вищої юридичної освіти, але й набуття необхідних фахових компетентностей для підвищення власної конкурентоспроможності.

В рамках заходу обговорено і проєкт ОПП «Кримінальна юстиція», розроблений кафедрою кримінального права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Наголошено, що важливо звернути увагу на функції превенції органів кримінальної юстиції, оскільки превентивні заходи є дієвим механізмом протидії злочинності.

Переконана, що такі заходи є вкрай необхідними для формування належної правосвідомості та правової культури як для майбутніх правників так і для суспільства в цілому.

Halyna Zharovska

Галина Жаровська

д.ю.н., доцент, завідувач кафедри кримінального права