Співпраця зі стейкхолдерами

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Zasidannia Rady advokativ Ukrainy v stinakh ChNU

10-11 вересня 2021 року у Чернівцях тривало чергове засідання Ради адвокатів України. У відкритті засідання у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича взяли участь ректор університету Роман Петришин, декан юридичного факультету Віталій Вдовічен, Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко, голова Національної асоціації адвокатів України, голова Ради адвокатів України Лідія Ізовітова, народний депутат України Валерій Божик, голова Ради адвокатів Чернівецької області Алла Єзерська.

В рамках засідання Ради адвокатів України відбулось підписання Меморандуму про співпрацю між юридичним факультетом Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича в особі декана Вдовічена Віталія Анатолійовича, з однієї сторони, та Національної асоціації адвокатів України в особі голови Ізовітової Лідії Павлівни. Метою Меморандуму є співпраця та обмін інформацією і досвідом в межах відповідних функцій і повноважень сторін, здійснення наукової та практичної діяльності у сфері забезпечення верховенства права, захисту прав і свобод людини та громадянина на основі рівноправності, взаємної вигоди, дотримання загальноприйнятих норм і принципів. На заході були присутні магістри спеціалізації «Адвокатура» та викладачі юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Головою Національної асоціації адвокатів України було підкреслено важливість співпраці з юридичним факультетом ЧНУ ім. Ю. Федьковича та передано до Кабінету історії адвокатури Буковини кафедри процесуального права юридичного факультету наукові праці з історії адвокатури України, підготовлені Вищою школою адвокатури.