ШАНОВНИЙ АБІТУРІЄНТЕ – 2020!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
ShANOVNYI ABITURIIeNTE - 2020!

Після успішного завершення навчання у закладі повної загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти або фахової передвищої освіти на Тебе очікує один з найголовніших виборів усього Твого життя – у якому закладі вищої освіти продовжити всебічний розвиток себе як Людини та Громадянина, набути загальних та фахових компетентностей для професійної кар’єри.

Обирай нас!

Що дасть Тобі навчання на юридичному факультеті Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича?

Найголовніше – це можливість максимально самореалізуватися як Креативній особистості та майбутньому Апостолу справедливості на усе життя! Разом з нами ти набудеш благородного фаху Правника і зможеш завдяки цьому стати неперевершеним Суддею, Адвокатом, Нотаріусом, Прокурором чи Кимось із великого ряду юридичних професій!

Юридичний факультет ЧНУ ім.Ю.Федьковича належить до невеликого числа найавторитетніших правничих шкіл України. Після його успішного закінчення Тобі ніколи не загрожуватиме безробіття чи злиденне життя – ми уміємо навчати бути успішним у всьому. До прикладу, випускники бакалаврату факультету 2019 р. на загальнонаціональному вступі у магістратуру увійшли в трійку найкращих в Україні – 93,5%  з них усіх склали цей іспит успішно, тоді як середній по Україні показник бакалаврів права, які склали цей іспит успішно, дорівнював 40%. Порівнюй і роби висновки!

Поглянь, які успішні випускники нашого факультету і приходи до нас! Ставай ще креативнішим від них!

Роби свою долю разом з нами вже ТУТ і ЗАРАЗ!

Юридичний факультет ЧНУ ім. Ю.Федьковича допоможе Тобі перетворити роки Твого перебування на ньому у найкращі роки Твого життя! У нас надзвичайно багатогранне, цікаве та насичене цікавими подіями студентське життя. На факультеті діє багато студентських самоврядних організацій, асоціацій, об’єднань, гуртків тощо. Ти зможеш випробувати себе у них.

Наші студенти – рівноправні з викладачами суб’єкти організації освітнього процесу. Ти зможеш у нас вибудувати та реалізувати індивідуальну освітню траєкторію, взяти участь в академічній мобільності студентів. Ти набудеш у нас справжніх друзів та колег, які завжди порадіють Твоєму успіху та розділять з Тобою прикрощі випробувань долі!

У нас Ти матимеш можливість навчатися у викладачів, які стали найкращими у своїй сфері не тільки в Україні, але й у Європі.

Ми з нетерпіння чекаємо на ТЕБЕ, АБІТУРІЄНТЕ – 2020!

декан юридичного факультету
ЧНУ ім.Ю.Федьковича
професор Петро Пацурківський