Новини

Вічна пам’ять

Serhii Misevych RIP

З глибокою скорботою повідомляємо, що 30 жовтня 2022 року у жорстоких боях з російськими загарбниками загинув наш колега, викладач кафедри теорії права та прав людини, кандидат юридичних наук, доцент Місевич Сергій Васильович.

Кажуть, війна забирає найкращих… Сергій Місевич, дійсно, був одним з найкращих студентів юридичного факультету, згодом став одним з найкращих викладачів, а в подальшому – Воїном-Захисником своєї країни. На його долю випало чимало випробувань, з яких він завжди виходив з честю, виявляючи найкращі людські якості. Життя Сергія Місевича – це шлях справжнього Патріота, людини честі, людини слова, людини, відданої своїй справі. Його любили та поважали колеги, студенти за надзвичайну ерудованість, неймовірне почуття гумору, гостре почуття справедливості та за величезну людяність. Сергій Місевич був високодуховною людиною, активно допомагав становленню та розвитку Буковинської єпархії Православної церкви України. У 1996 році він закінчив богословське відділення (спеціальність «Богослов’я») кафедри культурології, релігієзнавства та теології філософсько-теологічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Сергій Місевич не стояв осторонь тих буремних подій, які випали на долю України. Він був активним учасником Помаранчевої революції 2004 року, відстоював право народу України на незалежність на барикадах Революції гідності 2014 року. Будучи офіцером запасу, з моменту початку російсько-української війни добровольцем пішов захищати незалежність України у складі 28-ї окремої механізованої бригади, брав безпосередню участь у боях з агресором. Після демобілізації, продовжив викладацьку діяльність на кафедрі теорії та філософії права юридичного факультету Чернівецького національного університету. Однак не зміг знову стояти осторонь завойовницьких дій агресора і уклав контракт на проходження військової служби у Збройних силах України.

Після повномасштабного збройного вторгнення російської федерації на територію України майор Місевич Сергій Васильович продовжив військову службу, боронячи нашу землю від окупантів.

Світла пам’ять про Сергія Місевича назавжди залишиться у наших серцях! Словами важко загоїти в серці болючу рану втрати такої Людини. ЇЇ смерть є великим випробуванням для всіх, хто знав Сергія Місевича. В цю гірку мить поділяємо горе сім’ї, близьких та разом з Вами схиляємо голову в глибокій скорботі.

Герої не вмирають! Слава Україні!