Новини

Розвиваємо співпрацю зі стейкхолдерами!

Cooperatation

17 листопада 2023 р., в день 25-ї річниці утворення Національної служби посередництва і примирення (НСПП), відбулася робоча зустріч завідувачки кафедри публічного права Руслани Гаврилюк, керівниці навчально-наукової лабораторії медіації, переговорів та арбітражу Лідії Нестеренко з начальником відділення Національної служби посередництва і примирення в Чернівецькій області Ігорем Олексійовичем Шпаком та головним спеціалістом, юристом відділення НСПП в Чернівецькій області Сергієм Васильовичем Антонь.

З метою реалізації, нещодавно укладеного між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича та НСПП Договору про співпрацю (партнерство), на зустрічі намітили шляхи взаємодії в напрямку поширення посередництва, медіації та діалогових практик, зокрема, у сфері соціального діалогу. Обговорили проведення спільних освітньо-наукових, правопросвітніх заходів спрямованих на підвищення обізнаності щодо діяльності НСПП, можливостей застосування медіації як способу вирішення спорів, у тому числі в сфері колективних трудових спорів. Проговорили перспективи проходження практики студентами юридичного факультету на базі служби.

Учасники зустрічі висловили сподівання, що плідна співпраця буде взаємокорисною та спрямована на підтримку соціального спокою всієї громади.

Lidiia Nesterenko

Лідія Нестеренко

Керівниця навчально-наукової лабораторії медіації, переговорів та арбітражу ЧНУ ім. Ю.Федьковича