Проблемні питання та спеціальні методи розробки договорів

Legal Agreement

Студенти та викладачі юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича продовжують активно долучатись до заходів, що проводяться за участі іноземних лекторів. Так, 14 листопада 2022 року на базі кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права факультету соціології та права Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського відбулась онлайн лекція на тему «Проблемні питання та спеціальні методи розробки договорів». Її автором та доповідачем виступив Ендрю Тернер, фахівець з юридичної техніки складання договорів, науковець юридичного факультету Університету Вісконсіна (США). Професор Тернер має значний досвід практичної роботи у якості корпоративного юриста у юридичній фірмі штату Вісконсін. Він також працював у сфері охорони здоров’я, дотримання норм міжнародної торгівлі, комунальних послуг, розробки законодавства з питань внутрішніх корпоративних розслідувань.

У заході прийняли участь кандидат юридичних наук, доцент кафедри Європейського права та порівняльного правознавства Іван Торончук, асистент кафедри публічного права, заступник декана факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків Павло Крайній, а також студенти юридичного факультету.

На лекції було розглянуто застосування спеціальної термінології, яка включається до проєкту договору згідно вимог законодавства США. Крім цього, наголошувалось на необхідних істотних умовах договорів та правовому регулюванні окремих видів господарських відносин в США.

Слід зазначити, що проблемні питання та спеціальні методи розробки договорів вивчаються студентами в межах освітньої програми «Право» та навчальних дисциплін «Цивільне право (Особлива частина)» та «Приватне право: методологія тлумачення та застосування». Крім того, окремі аспекти укладення правочинів вивчаються студентами під час викладання курсів «Міжнародне приватне право» та «Правничі системи сучасності» освітньої програми «Міжнародне право».