Новини

Премія Чернівецької міської ради “Кращий студент 2023”

Student of The Year

Студенти юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича по праву належать до числа одних з найкращих не лише на теренах Буковини, але й України. Свідченням цього є їх активна участь у різних наукових, мистецьких, громадських, спортивних заходах. Варто відзначити і волонтерські ініціативи, започатковані та проведені студентами юридичного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича.

Визнанням досягнень є щорічне нагородження найкращих студентів премією Чернівецької міської ради. Цього року така церемонія пройшла 16 листопада у культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука. Премію Чернівецької міської ради «Кращий студент 2023» отримала студентка 4 курсу юридичного факультету Олександра Онофрейчук. Вона є заступницею голови Студентської ради при Департаменті освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації), головою юридичного відділу Студентського парламенту ЧНУ. Крім того, Олександра активно займається волонтерською діяльністю.

Олександра Онофрейчук: «Останні декілька років показали нам всім, що кожен студент є найкращим, адже ані пандемія, ані повномасштабне вторгнення не зупинили нас у здобутті освіти та єднанні. Пишаюся тим, що мої перемоги, здобутки та наполеглива праця були відзначені премією Чернівецької міської ради. Передусім, хочу подякувати адміністрації факультету за те, що вони дійсно підтримують студентів у всіх починаннях та ініціативах! Без зусиль викладацького складу ми б не мали можливості отримувати той рівень знань, який дозволяє нам гідно представляти себе не лише в межах нашої держави».

Вітаємо Олександру із вагомим здобутком, зичимо подальших наукових та громадських перемог!

Oleh Orlovskyi

Олег ОРЛОВСЬКИЙ

заступник декана юридичного факультету з навчально-виховної роботи