І Міжнародний правничий молодіжний форум

Share on facebook
Share on twitter
Share on email
Перший Міжнародний правничий молодіжний форум

12 квітня 2019 року на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича організовано та проведено І Міжнародний правничий молодіжний форум.

Співорганізаторами Форуму виступили:

У роботі форуму взяли участь понад 60 студентів, аспірантів та молодих науковців з України, Польщі, Німеччини та Австрії, які підготували тези доповідей з актуальних питань публічного, процесуального та міжнародного права.

Відкриття Форуму та пленарне засідання відбулось в режимі відео-конференції з Університетом в Білостоку, під час якого співорганізатори обмінялися вітальними словами, а також заслухали ключові доповіді учасників з України та Польщі.

Крім студентів та аспірантів, у роботі Форуму взяли участь авторитетні науковці з інших регіонів України – д.ю.н. Тетяна Степанова (м. Одеса), д.ю.н. Марина Стефанчук (м. Київ), д.ю.н. Яна Ленгер (м. Ужгород), які на високому рівні оцінили перші кроки у науці наших майбутніх правників.

Також у межах роботи Форуму відбувся майстер-клас доктора права, судді земельного суду м. Гамбруга Корнелії Вельк, яка розповіла учасникам форуму про особливості цивільного процесу у Німеччині.

Сподіваємося, що проведення Міжнародного правничого молодіжного форуму стане гарною щорічною традицією для нашого факультету.