І Міжнародний правничий молодіжний форум

Перший Міжнародний правничий молодіжний форум

12 квітня 2019 року на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича організовано та проведено І Міжнародний правничий молодіжний форум.

Співорганізаторами Форуму виступили:

У роботі форуму взяли участь понад 60 студентів, аспірантів та молодих науковців з України, Польщі, Німеччини та Австрії, які підготували тези доповідей з актуальних питань публічного, процесуального та міжнародного права.

Відкриття Форуму та пленарне засідання відбулось в режимі відео-конференції з Університетом в Білостоку, під час якого співорганізатори обмінялися вітальними словами, а також заслухали ключові доповіді учасників з України та Польщі.

Крім студентів та аспірантів, у роботі Форуму взяли участь авторитетні науковці з інших регіонів України – д.ю.н. Тетяна Степанова (м. Одеса), д.ю.н. Марина Стефанчук (м. Київ), д.ю.н. Яна Ленгер (м. Ужгород), які на високому рівні оцінили перші кроки у науці наших майбутніх правників.

Також у межах роботи Форуму відбувся майстер-клас доктора права, судді земельного суду м. Гамбруга Корнелії Вельк, яка розповіла учасникам форуму про особливості цивільного процесу у Німеччині.

Сподіваємося, що проведення Міжнародного правничого молодіжного форуму стане гарною щорічною традицією для нашого факультету.