Олімпіада з правознавства 2019: Команда юридичного факультету ЧНУ серед призерів!

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

10-11 квітня 2019 року у Запорізькому національному університеті відбулася щорічна Всеукраїнська студентська олімпіада за спеціальністю “Правознавство”. Олімпіада передбачали два тури – командний та індивідуальний. Змагання у кожному турі проводилися у формі тестування з окремих навчальних дисциплін.

Вже у першому турі представники Чернівецького національного університету, студенти-магістри кафедри публічного права, які навчаються на магістерський програмі “Юрист-медіатор” Марія Ксьонжек та Олена Щербакова продемонстрували злагоджену командну роботу та вибороли другу позицію у загальнокомандному рейтингу Олімпіади. Наступного дня Марія Ксьонжек повторила досягнутий результат, посівши третє місце серед усіх учасників індивідуального туру.

Під час урочистої церемонії наші студенти отримали дипломи призерів Олімпіади й правознавчу літературу, яка дозволить їм у майбутньому поглибити рівень знань із правових дисциплін, а також покращити практичні навички. Переможців відзначили керівництво Запорізького національного університету та почесні гості заходу – представники юридичних фірм й правоосвітніх організацій.

Академічна та студентська спільного юридичного факультету ЧНУ щиро вітає Марію Ксьонжек та Олену Щербакову з високим досягненням та бажає нових звершень у навчанні й професійному житті.