Олександру Савці призначено стипендію Президента України!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Завершення календарного року для викладачів та студентів факультету завжди насичене. Студенти готуються до здачі сесії, а викладачі оцінюють результати кількамісячної праці майбутніх правників. Але є серед всього загалу студентів такі, які проявляють свої вміння, ерудицію, інтелект в наукових, творчих, мистецьких заходах.

Студент 2 курсу юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Олександр Савка не лише наполегливо опановує юридичні дисципліни. Своє прагнення до вдосконалення Олександр проявив у тому, що взяв участь у Х Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка де виборов призове місце.

А 16 грудня 2020 року Указом Президента України Володимира Зеленського №572/2020, йому призначено відповідну стипендію Президента України строком на один календарний рік!

Щиро вітаємо Олександра з перемогою в конкурсі та призначеною стипендією! Бажаємо не зупинятись на досягнутому та продовжувати своє вдосконалення!

Заступник декана юридичного факультету
з навчально-виховної роботи                                    
Павло Крайній