Новини

Викладачі юридичного факультету взяли участь у роботі міжнародного круглого столу

1 DEC 1918

Обговорення важливих правничих тем не обмежується окремими правничими школами. Результати наукових досліджень традиційно представляються не лише на вітчизняному, але й на міжнародному рівнях. Хороша традиція посилення співпраці юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича з провідними правничими школами зарубіжжя посилює інтерес до організації та участі в міжнародних наукових заходах.

26.03.2024 року викладачі юридичного факультету, представники адміністрації взяли участь в роботі другого міжнародного круглого столу, який проводився факультетом права та соціальних наук Університету Альба Юля «1 грудня 1918» на тему «Зближення в міжнародному публічному праві щодо конкретних видів діяльності в секторах: оборони, внутрішніх справ, закордонних справ та розвідувальних структур в стратегіях майбутнього». Варто зазначити, що захід об’єднав представників з Польщі, Італії, Канади, Молдови, Румунії та України.

З вітальним словом до учасників звернулась докторка юридичних наук, деканеса факультету права та соціальних наук Університету Альба Юля «1 грудня 1918» Міруна Міхаєла Тудорашку, доктор права та соціальних наук Університету Альба Юля «1 грудня 1918» Дечебал Богдан, докторка юридичних наук, професорка, в.о. завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Світлана Карвацька.

З доповіддю на тему «Участь інституцій громадянського суспільства в реалізації антикорупційної політики України в сучасних умовах» виступили кандидат юридичних наук, доцент кафедри публічного права, заступник декана факультету Павло Крайній та кандидат юридичних наук, доцент, доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Іван Торончук.

Варто зазначити що представлені доповідачами теми виступів стосувались актуальних питань міжнародного права, окремих аспектів вирішення проблем європейських країн (міграційна політика, безпека, забезпечення прав і свобод), безпекової складової в європейському регіоні з точки зору впливу російсько-української війни та війни на Близькому Сході.

Svitlana Karvatska

Світлана Карвацька

в.о. завідувачки кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, д.ю.н., професорка

Pavlo Krainii CHNU

Павло Крайній

заступник декана факультету з наукової роботи та міжнародних зв’язків, к.ю.н., доцент кафедри публічного права