Спеціалізація «Корпоративний юрист» ОПП Право

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Спеціалізація «Корпоративний юрист» ОПП Право

Корпоративний юрист – обов’язковий фахівець для забезпечення ведення бізнесу.

Завдання корпоративного юриста не в тому, щоб говорити: «дозволено» – «заборонено». Він повинен допомагати розвивати бізнес, робити так, щоб це було в рамках закону, ефективно, приносило прибуток.

Юристів – багато, проте грамотних спеціалістів, які володіють системним мисленням, вмінням пов’язувати, здавалося б, не пов’язані між собою речі – не так багато! Такі спеціалісти можуть претендувати на дуже високу оплату праці та в короткі терміни зробити собі успішну кар’єру!

У чому полягає робота корпоративного юриста?

Це найбільш складна юридична спеціалізація. Доводиться займатися юридичним супроводом самих різних видів діяльності компанії в декількох напрямках. Корпоративним правом – широким спектром проблем, пов’язаних з цінними паперами, статутними документами, проведенням зборів акціонерів. Трудовим законодавством – трудовими договорами, наказами, інструкціями, аналізом всіх документів в галузі трудових відносин. Також величезним блоком питань, пов’язаних з укладенням договорів, представництвом інтересів фірми в суді.

Корпоративний юрист бере участь у веденні переговорів, особливо з іноземними партнерами. До речі, з цієї причини зараз дуже цінуються юристи, які добре володіють англійською та іншими мовами.

Якщо Ви володієте системним мисленням, вміло пов’язуєте здавалося б, не пов’язані між собою речі, хочете забезпечити себе в майбутньому успішною кар’єрою і достойною заробітною платою – тоді Вам до нас!

Ознайомся з тими, хто успішно працює у вказаній сфері! Ти можеш бути одним із них, незалежно від регіону, в якому ти навчаєшся!

Ми не наполягаємо! Ми запрошуємо!

З повагою колектив кафедри приватного права.