Спеціалізація «Адвокатура» ОПП Право

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
«Адвокатура»

Вельмишановний четвертокурснику!

Адвокат – провідник місії покращення стану захисту прав не тільки окремої людини, а й правового здоров’я всього суспільства. Це яскрава особистість, натхненний майстер захисту, помічник у негоді для людини і, водночас, рівноправний учасник діалогу із законодавцем, провідник сподівань суспільства й одвічних людських цінностей у швидкоплинному часі. Його серце й розум не байдужі. Ним керує жага діяти, змінювати світ на краще. Саме він – учасник дієвого діалогу як із судовою владою, так і з законодавцем. Його покликання – і використовувати закон на захист прав людини і, не меншою мірою, впливати на формування закону та світогляд суспільства. Це сильний гравець, здатний виграти шахову партію з державним апаратом та адаптувати «правил гри», тобто Закон, до інтересів людини і громадянина. Він не споглядач, а реформатор.

Адвокат – це професійний юрист, який має не лише ґрунтовні теоретичні знання та розвинуті практичні навички в певній сфері, а й майстерно володіє навичками комунікації та переконання, вміє побудувати довірливі відносини з клієнтом, є лідером у професійній спільноті, активним членом самоврядування та професійних громадських організацій, має високі етичні стандарти, постійно працює над своїм професійним розвитком та самовдосконаленням, усвідомлює важливу соціальну роль адвокатури в демократичному суспільстві, захисті прав людини та здійсненні правосуддя, не байдужий до процесів, які відбуваються в нашій правовій системі та готовий інвестувати свій час у розвиток вітчизняної адвокатури на основі найкращих міжнародних практик.

Адвокати завжди були і будуть затребуваними. Поки є міжособистісні та економічні стосунки у суспільстві, доти дана професія не перестане бути актуальною.

Чи всім підходить дана робота? Звичайно ні. Вона підходить цілеспрямованим особистостям, які готові щоденно самовдосконалюватися і працювати над собою. У цій професії важливо вміти швидко орієнтуватися у ситуації, приймати рішення, бути відповідальним. Комунікабельність – важлива риса для адвоката. Якщо це все про тебе, то з радістю чекаємо саме тебе у вересні на магістерській спеціалізації «Адвокатура», яку уже не перший рік поспіль забезпечує кафедра процесуального права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Чому саме ми? Переважна більшість працівників нашої кафедри – це або діючі адвокати, або колишні працівники судових та інших державних органів. Ми знаємо про те, що говоримо, не лише з книжок, але і з власного досвіду.

Магістерська спеціалізація «Адвокатура» спрямована на підготовку висококваліфікованих і високоефективних юристів, здатних до ефективної адвокатської діяльності та іншої роботи у сфері захисту прав і свобод людини і громадянина, законних інтересів юридичних осіб, а також державних органів та органів місцевого самоврядування. Навчання за даним напрямком – це унікальна можливість у короткі терміни освоїти необхідні компетенції для роботи в правозахисній сфері, у тому числі в адвокатурі.

Дана спеціалізація приваблює нетрадиційним підходом до підвищення професійної спроможності адвокатів, а також своєю спрямованістю на формування професійних рис адвоката майбутнього нашої країни, яка переживає перехідний період на шляху становлення правової європейської держави. Приваблює тому, що відчуваючи потребу, здатність і можливість передати власний життєвий та професійний досвід і знання, ми чекаємо саме на тебе!

Оксана Щербанюк

Оксана Щербанюк

доктор юридичних наук, завідувач кафедри процесуального права, адвокат

Ірина Бутирська

кандидат юридичних наук, асистент кафедри процесуального права, адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Лекс Адванс»