ELSA Chernivtsi та юридична клініка ЧНУ ім Ю. Федьковича: синергія зусиль і результатів!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Міжнародні стажування від світової спільноти ELSA – це неймовірна можливість стажування в 44 країнах світу для студентів, випускників, лаборантів та асистентів права.

STUDENT TRAINEE EXCHANGE PROGRAMME дає можливість студентам-юристам та молодим юристам, отримати досвід роботи за кордоном. STEP – чудова можливість отримати практичний юридичний досвід і зануритися в культуру іншої країни. Стажування можуть тривати від 2 тижнів до 2-х років в найрізноманітніших сферах права.

Що відрізняє стажування ELSA від інших? Індивідуальний підхід. До і під час стажування ELSA допомагає з пошуком житла, отриманні віз і організовує соціальну програму, знайомить вас з побутом і звичаями нової країни. Також існують стажування, що покривають деякі витрати, оплачують вашу роботу. З кожним роком стажерів стає всі більше і більше!

Студенти нашого університету не виключення. Кожного року від осередку в Чернівцях подається 3- 4 студенти задля того, щоб отримати новий досвід, дізнатися більше про культуру та проходити практичне навчання під час роботи з експертами в тій чи іншій галузі права. Стажери мають можливість проходити стажування 2 рази на рік в юридичних фірмах, консультаціях та інших установах в Сполучених Штатах Америки, в Раді Європи та інших країнах світу. Після проходження повноцінного стажування стажер отримує сертифікат про проходження стажування від ELSA International!

⁃ Вічне питання, яке задають нам – звідкіля така синергія ваших спільних зусиль? Юридична клініка та ELSA Chernivtsi не тільки підрозділи юридичного факультету ЧНУ, а й підрозділи, що розвиваються та співпрацюють разом. Ми влаштовуємо заходи разом та підтримуємо один одного під час роботи. Під час 2019/2020 року до Юридичної клініки Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича надійшло 2 заявки на проходження стажування. На жаль, через всесвітню пандемію студентка з Université de Paris (Сорбона) не змогла пройти стажування, але ми її з радістю очікуємо, як і інших стажерів, для проходження стажування та набуття нових навичок!

⁃ Міжнародна співпраця? – Так! ELSA Chernivtsi та Юридична клініка, підписавши меморандум про співпрацю, зобов’язалися брати участь у міжнародних стажуваннях та приймати стажерів з 44 кран світу! Цього року ми очікуємо 6 стажерів з деяких країн світу. Вони будуть консультувати клієнтів так само, як і студенти юридичного факультету! Набиратися досвіду потрібно кожному, не дивлячись на національність законодавства! Завдяки нашій співпраці студенти-стажери та студенти, що працюють та набираються нових навичок в юридичній клініці, зможуть покращити не тільки свою англійську та/або іншу мову, але й поділитися досвідом.

президент ELSA Chernivtsi
студентка 3-го курсу
ВІРА ПЕТРОВСЬКА