Досвід успішної реалізації проектів Erasmus+ KA2(MEDIATS & DESTIN)

Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter

16 жовтня 2020 року відбулася онлайн-презентація “Досвід успішної реалізації проектів Erasmus+ KA2 (MEDIATS & DESTIN)” в рамках марафону Erasmus+, приуроченого до святкування #ErasmusDays2020.

Руслана Гаврилюк, завідувач кафедри публічного права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та керівник проекту  «MEDIATS (Медіація: навчання та трансформація суспільства)», презентувала результати однойменного проекту. В рамках цього проекту було розроблено магістерську програму з медіації, проведено ряд навчально-наукових заходів та закуплено техніку.

Любов Василик, завідувач кафедри журналістики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та менеджер проекту «DESTIN (Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм)», також взяла участь у презентації та розповіла про процес створення нових навчальних програм за спеціальністю «Журналістика і кросмедійність» та «Видавнича справа і медіаредагування» за освітніми рівнями «Бакалавр» та «Магістр». Обидва проекти фінансуються проектом Еразмус+ від Європейського Союзу.

За детальнішою інформацією радимо перейти за наступними посиланнями:

Вебсайт проекту «MEDIATS»

Вебсайт проекту «DESTIN»

Еразмус+ КА2 – Співробітництво задля інновацій та обміну передовим досвідом – Розвиток потенціалу у вищій освіті.

Презентація проекту «MEDIATS»

Презентація проекту «DESTIN»

Керівник проектної групи MEDIATS,                                   
завідувачка кафедри публічного права
ЧНУ ім.Ю.Федьковича                                 
Руслана Гаврилюк                                  

Поділитись

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
MEDIATS promo
Цей проект фінансується за підтримки Європейської комісії. Ця публікація відображає лише точку зору авторів, і Європейська комісія не несе відповідальності за будь-яке використання інформації, яка в ній міститься.