Новини

Допомога переселенцям від юридичної клініки юридичного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича

Legal Clinic CHNU Volunteers

Юридична клініка юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича з першого дня повномасштабної війни Росії проти України не припиняє свою роботу.

Вчора, 12 квітня 2022 року, працівницею юридичної клініки Анастасією КАЛИТЮК спільно з студентами-консультантами 2-го, 3-го та 5-го курсу Каріною ФЕДОРОВОЮ, Максимом ФІЛІПОМ та Іваном БЄДНИМ, було проведено волонтерську акцію щодо надання безоплатної правової допомоги у центрах біженців та переселенців за адресою вул. Стасюка 4 (5-6 гуртожитки ЧНУ).

Дана волонтерська акція була спрямована в першу чергу на проведення правопросвіти населення та наданні безоплатної правової допомоги внутрішньо-переміщеним особам та біженцям на місцях.

«Ми повідомили людям, які приїхали до нас з різних куточків нашої країни про те, що у м.Чернівці функціонує юридична клініка юридичного факультету ЧНУ ім.Ю.Федьковича, першочерговим завданням якої є надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним верствам населення, в тому числі внутрішньо переміщеним особам та біженцям. Пояснили, що ми розглядаємо звернення з різних галузей права та пріоритетними напрямками роботи залишаються: сімейні, цивільні, земельні, адміністративні та трудові спори. Наголосили, що юридична клініка працює на разі у режимі онлайн та надали їм наші буклети з усією контактною інформацією.» – Анастасія КАЛИТЮК.

Наша волонтерська акція пройшла досить успішно, адже вдалося роздати близько 400 брошур та навіть надати декілька консультацій на місці.

Пам’ятаємо, що коли наша держава здригається від жахів розв’язаної Росією війни, робота юридичної клініки – це не лише про право, а й про обов’язок допомагати громадянам України, які опинилися у скрутному положенні!

nastia-kalytyuk

Анастасія Калитюк

лаборант Юридичної клініки