Черговий крок до співпраці з роботодавцем

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Vitalii Vdovichen Olha Krasnoholova memorandum

Юридичний факультет ЧНУ імені Юрія Федьковича продовжує активно крокувати на шляху співпраці з роботодавцями, адже у цьому – запорука успіху наших студентів, ключ до їх працевлаштування та професійного зростання.

5 червня 2021 року було підписано Меморандум про співпрацю між юридичним факультетом ЧНУ імені Юрія Федьковича, особі декана факультету, доктора юридичних наук Вдовічена Віталія Анатолійовича та  Головним управлінням Пенсійного фонду в Чернівецькій області, в особі начальника п. Романіва Михайла Васильовича. Під час підписання Меморандуму Головне управління представляла Ольга Анатоліївна Красноголова, заступник начальника відділу організації правової роботи юридичного управління Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області. Активну участь у розробці та підготовці Меморандуму до підписання взяла завідувач кафедри приватного права, доктор юридичних наук Ніна Дмитрівна Гетьманцева, яка також була присутня на зустрічі.

Підписання Меморандуму відкриє можливість студентам факультету безпосередньо знайомитись із практикою застосування соціального законодавства України, дасть змогу оволодіти практичними навичками захисту прав людини на соціальний захист. Крім того, студенти-магістри напряму підготовки «Корпоративний юрист» матимуть можливість проходити виробничу практику на базі Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області.

Олег Орловський

Заступник декана юридичного факультету з навчально-виховної роботи