Новини

Благодійний солодкий ярмарок «З любов’ю в серці»

Hand giving heart to another

15 лютого у світі відзначається Всесвітній день онкохворої дитини (англ. International Childhood Cancer Day, ICCD). Основна мета цього дня — покращити інформування суспільства про проблеми дитячих онкологічних хвороб. В Україні ICCD відзначається з 2003 року. За даними ВООЗ щороку близько 400 000 дітей та підлітків у віці до 19 років мають онкозахворювання.

14 лютого 2024 року, у День Святого Валентина, студентським парламентом юридичного факультету було організовано та проведено тематичний благодійний ярмарок «З любов’ю в серці». Аудиторія була чудово прикрашена та повністю передавала атмосферу заходу. А смаколики, які були на столах, не залишили нікого байдужими. Тістечка, печиво, зефір, цукерки, напої – це все додало барв у наші студентські будні.

Завдяки активності та підтримці викладачів та студентів були зібрані кошти, які передані на лікування онкохворих дітей. Ця ініціатива стала прикладом солідарності та доброти, які завжди характеризували нашу факультетську спільноту. Ми вдячні кожному, хто долучився та зробив свій внесок у боротьбу за дитячі життя.

Olena Kiril

Олена КІРІЛ

голова студентського парламенту юридичного факультету