Урочиста академія з нагоди завершення навчання

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Urochysta akademiia z nahody zavershennia navchannia 2020

На юридичному факультеті відбулась урочиста академія з нагоди завершення навчання бакалаврами спеціальності 081 “Право”.

…І ми зробимо це. Не тому, що це легко, а тому, що важко
Джон.Ф.Кеннеді
35-ий президент Сполучених Штатів Америки

Даний епіграф вибраний не просто так. Ним Джон Кеннеді звертаючись до американського народу під час оголошення початку програми освоєння Місяця, надихнув десятки тисяч співвітчизників для досягнення найамбітнішої цілі людства в XX столітті – політ людини на Місяць. І ця мета була досягнута. Ще раз переконуєшся в тому, що лише амбітні плани, можливо, які навіть не входять у цілі тих, які покликані здійснити їх, можуть реалізуватись найближчим часом і є тією силою, яка рухає кожного індивіда до його мети.

Для кожного із цьогорічних бакалаврів юридичного факультету чотири стрімких, цікавих, захопливих роки студентського життя промайнули, як одна мить. Впродовж цього шляху вони зуміли довести самі собі, що їх невпинна праця може здолати будь-які перешкоди і забезпечити бажаний результат – стати бакалавром права. А ціль, яку вони переслідували, була варта таких зусиль.

Не дивлячись на непередбачувані обставини світової пандемії COVID-19, на юридичному факультеті відбулась урочиста академія з нагоди завершення навчання бакалаврами зі спеціальності 081 «Право». З вітальним словом до винуватців дійства звернувся декан факультету Петро Пацурківський, який згадав про те, що цьогорічні бакалаври є тими, хто поступив чотири роки тому, після подій Революції Гідності та сповідують принципи додержання прав людини, її свобод. Набуті знання, які вони здобули, допоможуть їм стати успішними правниками. Але для цього необхідно докладати максимум зусиль та часу. І результат неодмінно дасть про себе знати.

Окрім декана факультету, присутніх на онлайн-зустрічі привітали заступники декана юридичного факультету Оксана Меленко та Павло Крайній, завідувач кафедри Європейського права та порівняльного правознавства Сергій Меленко, завідувачка кафедри кримінального права Галина Жаровська, завідувачка кафедри процесуального права Оксана Щербанюк.

Ефір від 10.07.2020

Вся факультетська родина вітає бакалаврів випуску 2020 року із успішним завершенням навчання на юридичному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та бажає їм подальшої успішної реалізації себе в практичній діяльності, у навчанні на магістратурі.

Заступник декана юридичного факультету
з навчально-виховної роботи
Павло КРАЙНІЙ