Новини

ХІ Школа з фінансового та банківського права

XI School of Finance and Banking Law

Незважаючи на постійну загрозу вимкнення електроенергії та оголошення повітряних тривог, Чернівецький осередок Ліги студентів Асоціації правників України та кафедра публічного права юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вже вкотре у змішаному офлайн та онлайн форматі організували та провели 17-18 березня ХІ Школу з фінансового та банківського права. Ризик офлайн формату був точно виправданий, про що свідчать жваві дискусії під час заходу, позитивні відгуки учасників та їх зацікавленість у наступних подіях.

Окрім студентів юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, в ХІ Школі з фінансового та банківського права взяли участь студенти різних курсів навчання з коледжу ЧНУ ім. Ю.Федьковича, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національного університету «Одеська юридична академія», Львівського національного університету імені Івана Франка, Університету короля Данила, Міжнародного гуманітарного університету та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Спікерами цьогоріч були як працівники державних органів, так і приватних організацій. Тож кожен учасник мав змогу почути корисну та цікаву інформацію про різні аспекти та особливості фінансового і банківського права в умовах воєнного стану, подискутувати щодо реформування окремих інститутів фінансового права, а також почути різні точки зору практиків, професіоналів у своїй сфері діяльності.

Своїм досвідом та знаннями з учасниками ділились: Безкровний Василь, спеціаліст у сфері бухгалтерського обліку, консультувань з питань оподаткування; Бутирська Ірина, координатор Чернівецької регіональної ради з питань реформи правосуддя проєкту ЄС «Право-Justice», к.ю.н., доц., адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання “Lex Advance”; Анісімов Олег, суддя-спікер Чернівецького окружного адміністративного суду; Швець Оксана, головний спеціаліст Юридичного сектору Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області; Теутуляк Світлана, начальник управління правового забезпечення Головного управління ДПС у Чернівецькій області; Крикун-Труш Артем, адвокат, СЕО та засновник адвокатського бюро Rostrum, які у креативній та цікавій формі дискутували зі студентами щодо правового регулювання реєстраторів розрахункових операцій, змін до законодавства та особливостей діяльності з використанням розрахунково-касових апаратів; фінансово-правових аспектів банкрутства фізичних осіб; особливостей судової практики у податкових спорах; завдань, цілей та повноважень Бюро економічної безпеки України; особливостей контрольно-перевірочної роботи органів Державної податкової служби; питань внутрішніх розслідувань у банківській сфері тощо.

Також вперше найбільш активні учасники отримали подарункові сертифікати від наших партнерів, які можна було обміняти на смаколики.

Дякуємо усім, хто долучився до проведення Школи та тим, хто поринув у світ фінансового та банківського права разом з нами. До зустрічей на майбутніх заходах, які будуть не менш пізнавальними та цікавими!

Maskym Sukhoverskyi

Максим Суховерський

студент 3 курсу юридичного факультету, голова Чернівецького осередку Ліги студентів АПУ