Стипендії на річне навчання у магістратурі ЗВО Великобританії для студентів-лідерів у різних сферах

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Chevening – це глобальна стипендіальна програма уряду Великобританії, яка надає майбутнім лідерам унікальну можливість навчатися у цій країні (стипендії присуджуються видатним професіоналам з усього світу для здобуття річного ступеня магістра з будь-якого предмету в будь-якому англійському університеті).

Дедлайн: 12:00 (опівдні) 3 листопада 2020 року.

Chevening надає повністю фінансувані стипендії, дозволяючи зосередитись на досягненні своїх академічних цілей та насолоджуватися досвідом на все життя. Ви проживете та навчатиметесь у Великобританії протягом року, за цей час будете розвиватися професійно в академічному плані, а також відчуватимете культуру Великобританії та будуватимете міцні позитивні стосунки з іншими здобувачами-лідерами з різних країн.

Необхідні документи

Усі абітурієнти в Chevening повинні подати документи про освіту, довідки та одну безумовну університетську пропозицію у Великобританії. Кінцеві терміни подання цих необхідних документів вказані у графіку подання заявок.

Оновлення та терміни відбору

Якщо ви подали заявку на стипендію 2021/2022 Chevening, ви отримуватимете електронне повідомлення про статус вашої заявки на кожному кроці процесу відбору. Ви також можете перевірити свій статус в системі онлайн-заявок, використовуючи ті особисті дані, з якими ви зареєструвались.

Джерело

заступник декана юридичного факультету
з наукової роботи та міжнародних зв’язків
Оксана Кіріяк